Lafı fazla uzatmadan sizlere İnternetten para kazanma kategorisi altında para kazandıran 3 oyundan bahsetmek istiyorum.

# Çılgın İnekler

Oyun oynayarak para kazanma

Bu oyun hem çok zevkli hemde yorulmadan para kazanabileceğiniz oyunlardan biri. Oyunu nasıl oynayacağınız hakkında tereddüt etmeyin oldukça basit yapmanız gereken sadece  inek çiftliğinizi kurmak ve o ineklerden süt üretimi yapıyorsunuz ürettiğiniz sütleri ister paraya çevirebiliyorsunuz isterseniz de yeni inekler alıp üretmeye ve daha fazla para kazanmaya devam ediyorsunuz. Güven konusunda kesinlikle bir sıkıntı çıkmasına imkan yok tam aksine oldukça güvenilir ve bugüne kadar oyuncularına 200 Bin TL değerinde para dağıtmış ve hiç birini mağdur etmemiş bir oyun olmakla birlikte kesinlikle oynamanızı tavsiye ediyorum.

# Ütopya Online 

İnternetten para kazanma

Ütopya online’de internetten para kazandıran oyunlardan biri. Bu oyunu mutlaka duymuşsunuzdur.Çünkü bu oyun bu şekilde para kazandıran oyunlar arasında ilk açılan oyunlardan biridir. Kapanma gibi söylentiler olsa da bu oyunun oynanmayacağı anlamına gelmez.

# Çiftlik Bank

Oyun oynayarak para kazan

Bu oyunda güvenilir oyunlardan biri. Bu oyunu çevremde oynayan insanların sayısı fazla başlangıç olarak sizlere 15 altın verilir bu altın ile sadece Manisa tavuğu alabilirsiniz buda size günlük 0.10 altın gibi bir rakam kazandırır para yatırıp hayvan aldıkça kazancınız da o kadar artıyor bu hayvanlar saatlik olarak üretim yaparlar ve ürettiklerini satıp para kazanmak yada yeni hayvan almak da siz oyunculara düşer.