Çoğu erkek hatta ve hatta tüm erkekler kızlar tarafından önemsenmeyi,ilgilenilmeyi çok sever ve aşırı bir şekilde zevk alır bu durumdan. Ama ilgi ile bitmiyor karşı cinsi kendinize aşık etmeden yaptığınız ve verdiğiniz tüm emekler çöpe gider.Öncelikle kızlardan bahsedelim biraz kızları kendinize aşık etmek sandığınız kadar kolay olmayacaktır. Kızlar bir anda aşık olabilir ve bir anda nefret edebilir bunu göz önünde bulundurarak hareket ve çabalarınızı buna göre dengede tutmalısınız.

BİR KIZI KENDİNİZE AŞIK ETMEK İÇİN AŞAĞIDAKİ 6 ADIMI UYGULAYIN

1 – Özgüvenli olun


Kendine aşık etme
Tamam anladık kızı kendinize aşık edeceksiniz ama bunu yaparken kendinizi komik ve ezik durumlara düşürmeyin.Kendinizi herşeye hazırlayın kız sizi tersleyebilir hemen pes etmek yok zaten hemen atlayan kızdan bir hayır gelmez sizi biraz zorlayabilir siz kendinize güvenin.

2 – Güçlü olun

Kendine aşık etme

Güç derken bedensel güçten bahsetmiyorum.Kızın karşısında güçlü olun kız kendini sizin yanınızda güvende hissetsin bir derdi olduğunda ilk size koşsun.Sizin onu hep dinleyip her sıkıntısında yanında olucağınıza inandırın.

3 – Güven verin

Güven verme

Geldik en önemli konuya güven kelimesinin altında çok şey yatar.Çünkü insanlar hep güvendiği insanlarla birlikte olmak ister.Kıza o güveni verin size güvenip sırlarını açabilsin.Bir sorunu olduğunda sizi arayıp anlatabilsin sizinle gülüp sizinle ağlayabilsin.İnsanın en çaresiz olduğu an ağlayıp göz yaşı döktüğü andır eğer siz o an o kişinin yanındaysanız onu teselli ediyorsanız diğer erkeklerden 5 adım önde olursunuz.

4 – Bakımlı olun

Bakımlı

Bakımlı olmayı sadece bir kızı kendinize aşık etmek amacıyla yapmayın çünkü bakımlı olmak size her zaman ayrı bir fark katar. Saçlarınıza ve giyiminize önem verin kız ile dışarı çıktığınızda diğer kızların da dikkatini çekin.Buda kızın sizi sahiplenme ve kıskanma duygusunu ortaya çıkaracaktır.

5 – Geceleri yazın

Geceler samimiyeti ilerletmenin en iyi vaktidir.
Kızlar genellikle gece geç saatlere kadar yatakta bir o tarafa bir bu tarafa döner dururlar ve msjlarınıza anında cevap alırsınız hem daha çok konuşma fırsatı yakalarsınız hemde kızın size alışması konusunda vakit kazanırsınız.Bir kaç gece konuştuktan sonra kız alışır ve konuşmadığınız gecelerde eksikliğinizi hisseder ve sizi düşünmeye başlar.

6 – Arkadaşlarına kendinizi sevdirin

Kendine bağlama

Arkadaşlarıyla iyi geçinin bu çok önemli kızlar arkadaşlarıyla sürekli diyalog ve dedikodu içerisindedir.Arkadaşlarına kendinizi sevdirmeniz dedikodularda sizi övmesine yardımcı olur buda size artı puan olarak geri döner.